Żyjemy w dobie wszechobecnej reklamy. Gdy tylko wejdziemy do jakiegokolwiek sklepu, nasze oczy nieustannie są atakowane strumieniem jaskrawych, kolorowych tekstów i obrazów. Jednocześnie nasi klienci dążą do takich rozwiązań, które pozwolą im uzyskać przewagę nad konkurencją.

Prezentacja w dzisiejszych czasach to podstawa – od nazwy marki po dobór użytej czcionki. A jednak wszyscy zdajemy sobie sprawę z prostej prawdy – nie wszystkie rodzaje opakowań są sobie równe. Podstawą porządnej kampanii marketingowej jest dobranie odpowiedniego, atrakcyjnego i dopasowanego rozmiarowo opakowania dla Twojego produktu.

Jako firma zawsze staramy się dostarczyć optymalne rozwiązanie dla Twoich konkretnych potrzeb, by zawsze pozostawić naszych klientów w stanie jak największej satysfakcji. Dlatego tak bardzo cenimy sobie wybór i różnorodność, nie pozwalając przy tym na poświęcenie jakości i trwałości naszych towarów dla krótkofalowych zysków.

Różne potrzeby, różne produkty

Torebki stojące to rodzaj opakowań które są w stanie samodzielnie stać dzięki odpowiednio zaprojektowanej podstawie. Ta prosta zmiana w całej konstrukcji sprawia, że ​​torba jest znacznie bardziej atrakcyjna wizualnie i łatwiejsza w otwarciu. Jest to tylko jeden z elementów na które kładziemy nacisk podczas produkcji naszych opakowań, a które mają na celu poprawienie wygody użycia zarówno dla producenta, jak i dla klienta.

Do tych cech należą m.in.:

 • poprawiona prezentacja dzięki temu, że opakowanie stoi w pozycji pionowej
 • solidność i trwałość całego opakowania
 • przyjazne dla środowiska
 • torby nadają się do recyklingu i upcyklingu
 • zmniejszona waga
 • łatwość przechowywania
 • zminimalizowane koszty transportu
 • opakowania ze struną pozwalają zachować świeżość i wszystkie walory smakowe produkty
 • duży wybór materiałów i fasonów
 • mniejsze straty energii, materiałów i wody podczas produkcji

Skoro te opakowania są tak dobre - to po co dodawać okienka?

W dzisiejszych czasach prezentacja jest coraz ważniejsza, ponieważ opakowania są znacznie bardziej przyciągające wzrok, starając się wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów. W istocie, firmy poszukują najbardziej atrakcyjnej opcji sprzedaży swoich produktów.

Dodając przezroczyste okienko do opakowania jesteśmy w stanie osiągnąć o wiele więcej niż w przypadku klasycznego opakowania! Ta jedna, prosta zmiana pozwala konsumentowi natychmiast ocenić jakość produktu, sprawdzając na bieżąco zawartość torebki nawet w sklepie. Dlatego opakowania z okienkiem sprawdzą się idealnie w przypadku doboru odpowiednich opakowań na kawę, czy też opakowań na herbatę.

Udowodniono również, że w ludzie reagują bardziej pozytywnie na możliwość zobaczenia produktu w środku, zamiast samego opakowania.

Oto kilka z wielu korzyści płynących z wyboru tej konkretnej opcji opakowania:

 • eksponuje klientowi świeżość i jakość produktu
 • estetyczny, kolorowy towar znacznie łatwiej przyciąga ich wzrok
 • obserwowanie samego produktu skłania klienta do zakupu i wypróbowania go
 • pozwala na szybkie sprawdzenie wnętrza opakowania, co znacznie ułatwia sprawdzenie ilości pozostawionego towaru podczas jego użytkowania

Stała jakość, różnorodność stylu

Ważne jest również, aby uwzględnić jedną dodatkową cechę tych konstrukcji: wytrzymałość. Wykorzystując do tworzenia naszych pojemników wysokiej jakości tworzywa sztuczne, papier pakowy czy folie, nadal zachowujemy najwyższe standardy jakościowe zarówno pod względem estetyki wizualnej, jak i trwałości oraz długowieczności.

Każdy z tych materiałów ma swoje zalety i zastosowanie - naszym celem jest dopasowanie się do Państwa potrzeb, gustu i upodobań. Wszystkie opisane powyżej woreczki są dostępne w wielu kolorach, rodzajach i rozmiarach. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty, aby zaplanować przyszłość swoich produktów dzięki naszym opakowaniom!